Průmyslová vrata


Ocelová průmyslová vrata base +Ocelová průmyslová vrata base +

Průmyslová vrata Base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovaci objekty. Vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci. Provedení plných sekcí tohoto typu vrat nabízíme v oblíbeném designu lamely v bílé nebo stříbrné barvě. Na přání je samozřejmě možné vyrobit tato vrata v jakékoli barvě dle široké palety RAL.

 

Hliníková průmyslová vrata alm +​Hliníková průmyslová vrata alm +

Hliníková průmyslová vrata s maximálním prosklením umožňují již zvenku ukázat to, co stojí za to prohlédnout si uvnitř. Tato varianta průmyslových vrat se výborně hodí například do autosalonů, protože vrata s maximálním prosklením budou již z dálky přitahovat zvědavé pohledy kolemjdoucích, kteří zajisté rádi zavítají i dovnitř. Na přání je možno mít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL. Vrata s maximálním prosklením do 3000mm šířky jsou bez svislé příčky, od 3001 do 5000mm jsou z bezpečnostních důvodů uprostřed rozdělena jednou svislou příčkou.

 

Hliníková průmyslová vrata alu +​Hliníková průmyslová vrata alu +

Hliníková vrata ALU+ nabízejí velkorysé řešení při stavbě či adaptaci průmyslových objektů s požadavkem na výrazné prosklení interiéru. Při využití kvalitních materiálů se lehkost a elegance snoubí s pevností a stabilitou.

Bezpečnost na základě vizuálního kontaktu a maximální odolnost proti korozi jsou samozřejmostí u tohoto typu vrat.